Plise Perde

Plise Perde

Plise perdeler modern ev, büro, restoran gibi yerlerde kullanabileceğiniz şık oluğu kadar da kullanım kolaylığı olan ürünlerdir. Kumaşın pile şeklinde ipler yardımıyla katlanarak toplanmasıyla hazırlanır. Kumaşın yukarı aşağı hareketini kolaylaştırıcı bir alt ray ağırlık çıtası ve perdeyi istenilen noktada tutucu ip mekanizmayı oluşturur.

Her türlü pencerede kullanılabilir. Katlanır cam balkonlar için biçilmiş kaftandır.İp mekanizması sayesinde aşağı, yukarı hareket ettirilebilir. Hatta kanat ile tavan arasının yetersiz olduğu yerlerde dahi rahatlıkla kullanılabilirler. Sizin tercihinize bağlı olarak manuel, motorlu ve uzaktan kumandalı olarak hazırlanabilir.

plise perde genel olarak tavan camlarında yani kış bahçelerinde kullanılmaktır. Üçgen, geometrik şekilsiz pencerelerde de çok kullanışlı bir sistemdir. Kumaş özellikleri stor perdelerde olduğu gibi tül, blackout (karartma), screeen (sun screen) olarak üçe ayrılır.

İsteğe göre tül ve güneşlik olarak çiftli olarak uygulama yapılabilmektedir. Dilerseniz tül kısmını kullanarak evinize dekoratif bir hava katmanız mümkündür.

Diğer Hizmetler

14 YILLIK DENEYİM İLE TAÇ - ELİT PERDE OLARAK SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIZ