Stor Perde

Stor Perde

Stor perde çeşitleri modern tasarım ve pratik kullanımlarıyla yaşam alanlarında görsel bir şölen oluştururken, ev ve işyerlerinin dekorasyonuna önemli katkılar sağlamaktadır. Birbirinden farklı renk ve desenlerden oluşabilen perde çeşitleri, ofislerde geniş kullanım alanı bulduğu gibi, evlerde de oldukça sık kullanılmaktadır. Dekoratif olarak önemli bir görselliğe sahip olan perdeler, farklı ışık geçirgenliğine sahip kumaş türlerinden imal edilmektedir.

Kumaşın alüminyum bir boru üzerine yaylı veya zincirli bir mekanizmayla rulo biçiminde sarılmasıyla oluşturulan bir sistemdir. Etek kısmında yer alan lama profil, kumaşın gergin durmasını sağlar.200-240-300 cm eninde olabilen stor perdeler farklı desen, renk ve dokuya sahiptir. Günümüzde ev ve işyerlerinde sıkça kullanılan stor perde çeşitleri arasında bulunan çift mekanizmalı stor perdeler hem güneşlik hem de perde işlevini bir arada görmesi bakımından oldukça kullanışlıdır. Kullanım zevkine göre sutaşı ve işlemeli etek modelleri şeklinde üretilen stor perdeler, tavan, duvar veya doğrama üzerine monte edilerek kullanıma hazır hale getirilir.

Klasik perde modellerine göre çok daha uygun fiyatlarla satışa sunulan ve kolay biçimde kullanılan stor perdeler, iş yerlerinin yanı sıra evlerde de kullanılmaya başlanan perde modelleri haline gelmişlerdir.

Diğer Hizmetler

14 YILLIK DENEYİM İLE TAÇ - ELİT PERDE OLARAK SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIZ