Tül perde

Tül perde

Tül perde evlerin iç dekorasyonuna önemli katkı sağlayan tül perdeler, farklı renk desen ve modellerle yaşam alanlarına konfor sağlamaktadır. Her yıl ev modasının trendlerine göre trend hale gelen tül modelleri, oldukça uygun fiyatlarla temin etmek mümkündür. İpek, keten, polyester ve organze gibi farklı kumaşlar kullanılarak imal edilen tül perdeler, farkı renk ve desenlere sahip perdelerle kombin edilerek kullanıldığı gibi, tek başına kullanılması da mümkündür.

Modern ve klasik tasarımlara uygun yapısıyla ev hanımlarının vazgeçilmezi olan tül perde, kolay yıkanabilir olması, güneş ışığına karşı dayanıklı olması ve kolay kırışmaması sebebiyle oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Yaşam alanlarının görsel güzelliğine önemli katkıları olan tül perdeler farklı modellerle satışa sunulmaktadır.

Tül perde ev tekstilinde müşteri talepleri ve güncel modayı takip ederek sürekli yenilenen tül perde modelleri, müşteri taleplerine göre farklı ölçülerde sipariş verilebildiği gibi, belirli ölçülerde önceden hazırlanmış olan hazır tül perde olarak da sipariş edilebilmektedir. Ev ve işyerlerinin geleneksel dekor malzemesi olarak yer alan tül perdeler, güneş ışığını kırarak zararsız hale getirmesinin yanı sıra, kullanıldığı alanlarda oluşan hoş ambiyans sebebiyle de tercih edilmektedir.

Diğer Hizmetler

14 YILLIK DENEYİM İLE TAÇ - ELİT PERDE OLARAK SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIZ