hakkimizda

Hakkimizda

Yaşadığımız alanların vazgeçilmezlerinden olan perde, bizim ruhumuzu yansıtan ve odamızın havasını değiştiren aksesuarlarımızdır. Bundan dolayı evinizi dekore ederken odalarınızı en modern ve en şık şekilde göstermeniz için gerekli tamamlayıcıdır. Evinizi dilediğiniz estetik görüntüyü sağlamak tamamen sizlerin elindedir.

Afyon Elit Perde, Afyon/ Merkez’ de alışveriş sektöründe hizmet veren perde firmasıdır. Her zevke, her kitleye hitap eden perdelerimiz geniş ürün yelpazesi ile evlerinize kaliteyi, şıklığı getirecektir. Perde konusunda güvenilir bir adres olan Afyon Elit Perde, tüm ihtiyaçlarınızı aynı anda karşılamanıza yardımcı olacaktır. Uygun fiyatlı ürünlerimiz ve farklı ödeme şekillerimiz ile müşterilerimizi mağdur etmeden gönül rahatlığı ile alışveriş yapmalarına destek oluyoruz.

Ofis perdesi modelleri, stor perde, tül perde, kalın perde, fon perde, çeyiz takımı modelleri, gelin evi perde, korniş montajı ve zebra perde seçeneklerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ev tekstilinde birçok firmadan farklı olduğumuz bilinmekte ve tercih sebebi olmaktayız. Müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşleri bizleri diğer firmalardan bir adım öne taşımıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız daima daha yenilikçi ve daha modern tarz perdeler sunma çabası içerisindeyiz.

Perde konusunda kendisini geliştirmiş, müşteri karşılamada uzman çalışanlarımız sizlerin alışveriş boyunca yanınızda bilgilendirerek destek olmaktadırlar. Alışveriş sonunda da çalışanlarımız aksilik söz konusu olduğunda destek olmaktadır. Hızlı ve güvenilir alışverişin tek adresi olan Elit Perdeyi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

14 YILLIK DENEYİM İLE TAÇ - ELİT PERDE OLARAK SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIZ